Kurs modelowania 3D – kto na nim skorzysta?

Nie czekaj! Sprawdź aktualną ofertę kursu Blender w rozsądnej cenie.

Świat rysunku nieprzerwanie się rozwija i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych metod preferując kreowanie swoich prac wyłącznie cyfrowo. Współczesne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko wolność wykonywania dzieł 2D, ale także modelowania trójwymiarowych obiektów. Zainicjowanie nauki modelowania 3D nie wiąże się już dużymi kosztami – można po prostu pobrać program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia obrazów 3D i animacji, a który jednocześnie jest zupełnie bezpłatny.

Nauka modelowania 3D samemu może być frustrująca

Obsługę dowolnej aplikacji można przyswoić sobie samemu, aczkolwiek proces ten ciągnie się wówczas dłużej i nieraz bywa niesłychanie irytujący. Z tego też powodu uczestnictwo w kursie modelowania 3D będzie niesłychanie pomocne osobom, które dopiero odkrywają program Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami bądź dodawanie różnorodnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeśli będzie prowadzone pod okiem doświadczonego dydaktyka. Pedagog na bieżąco prowadzi korektę projektów wykonywanych przez kursanta pokazując detale, które wymagają dopracowania i sugerując ku temu trafne drogi. Jak w przypadku każdego kursu dobrze jest, żeby był on prowadzony w jak najmniej licznych zespołach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność ceniona w świecie gier komputerowych i filmu

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dziś zdolnością poszukiwaną i poważaną głównie w branży gier wideo, projektowej i filmowej. Opanowanie programu Blender 3D rozszerza tym samym pole manewru na rynku pracy. W trakcie kursu tworzy się wstępne profesjonalne dzieła, które później można bez obaw zamieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to natomiast, iż kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo np. w branży gier komputerowych i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników tego typu kursów to po prostu artyści i hobbyści, którzy pragną znaleźć nowe formy wyrażania siebie lub rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]