Kurs digital painting – opanuj techniki malarstwa cyfrowego

Wejdź tu, jeśli ciekawi Cię korzystna oferta kursu digital paintingu.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która współcześnie zdobywa coraz większą popularność i jest szeroko wykorzystywana m.in. w grach komputerowych, reklamie i filmie. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz obrabiać grafikę w Photoshopie, jak również tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Kurs obejmuje też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie kursanci poznają działanie programów do grafiki, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak korzystać z masek i warstw, odwzorować światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą profesjonalną radą, prowadzą korekty i pomagają uczniom tworzyć najpiękniejsze rysunki cyfrowe.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla hobbystów, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osób chcących pracować w branżach związanych z reklamą, animacją, filmem i grami komputerowymi.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]