Zestawy RAM Vitberg+ w Pracowni Wibroterapii w Krakowie

Zobacz więcej szczegółów o marce Vitberg na https://www.youtube.com/watch?v=UjB6L8FIPG4

W 2018 r. na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie rozpoczęła pracę pierwsza Pracownia Wibroterapii. Projekt zaistniał przy partycypacji firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Zajęcia dydaktyczne i badania z urządzeniami firmy Vitberg

Pracownia Wibroterapii powstała z zamiarem przeprowadzania badań naukowych nad oddziaływaniem terapii wibracjami na organizm ludzki. Będą się w niej także odbywać zajęcia dydaktyczne dla studentów AWF-u z dziedziny odnowy psychosomatycznej, fizykoterapii i kosmetologii. Zestawy RAM Vitberg+, w które zaopatrzona została pracownia, posłużą również do powysiłkowej regeneracji sportowców. Popularność krakowskiej Pracowni Wibroterapii przyczyniła się do tego, że urządzenia Vitberg zaczęły testować AWF-y w Gdańsku i w Warszawie.

W jakich badaniach wezmą udział produkty marki Vitberg?

W najbliższych latach wyniki badań mogą przysłużyć się do modernizacji terapii pacjentów czy optymalizacji treningów sportowców. Z pewnością w Pracowni Wibroterapii przeprowadzane będą badania z zakresu biochemii i fizjologii. Obserwacji poddany zostanie wpływ wibroterapii na stany zapalne stawów i mikrokrążenie. Wyniki badań będą zestawiane z wynikami uzyskiwanymi przez laboratoria z całego świata.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]