Wibroterapia dla każdego – poznaj opinie o urządzeniach Vitberg

Zainteresowany Vitberg opinie? Zajrzyj tu

Nieważne czy jesteś zawodowym sportowcem czy Panią domu, z pewnością urządzenie RAM Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, w którym produkowane są aparaty do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty firmy Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Dołącz do Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy podczas ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im modułowe urządzenia do wibroterapii tej marki. Bolące biodro, spowolniony metabolizm, regeneracja organizmu po ciężkich treningach czy stres – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały stworzone aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o producencie

Firma Vitberg jest polskim producentem urządzeń do terapii wibracjami, która w wyniku długoletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Aparaty są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszelkie ich podzespoły składane są ręcznie. Firma dba o ścisłą kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg wciąż usprawnia oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami i zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]