Urządzenia marki Vitberg – polski wkład w wibroterapię

Vitberg. Uzyskaj więcej informacji o tej marce

Z biegiem la terapia wibracjami znajduje uznanie w coraz to nowych dziedzinach:rehabilitacji, kosmetologii czy sporcie wyczynowym. Niewiele osób jednak wie, iż w to właśnie w Polsce wytwarzane są aparaty do wibroterapii, służące zarówno fizjoterapeutom, lekarzom i sportowcom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – aparaty do wibroterapii polskiego producenta

Urządzenie RAM Vitberg+ produkuje się w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, między innymi na: dział elektroniki, wykrawalnię, montownię i szwalnię. Zaprojektowanie aparatu trwało kilka lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich elementy poddaje się wielu testom. Poszycie aparatu wykonane jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest mocna i łatwo ją dezynfekować.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z urządzeń firmy Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno w zaciszu domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest właściwe ułożenie pacjenta w czasie sesji terapii wibracyjnej.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]