Redakcja „ABC Zdrowie” sprawdza urządzenia firmy Vitberg

Skieruj się na https://portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny, aby znaleźć szczegółowe wiadomości dotyczące marki Vitberg

Poznaj wyniki testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadziła redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, składającego się z sześciu modułów aktywnych oraz segmentów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z przyrządu jest wygodniejsze. W urządzeniu częstotliwość wibracji jest regulowania – dostępne są cztery zakresy, z czego ostatni służy do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, stopach i łydkach. Jeśli zechcemy rozszerzyć działanie przyrządu i dopasować go do własnych potrzeb, konieczne będzie dokupienie modułu: Szyja, Nogi, Biodra, Metabolizm lub Kolana. Z pomocą tych modułów można efektywnie przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom kolan i łydek, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, a nawet wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je przeprowadzać w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają także na korzystanie z nich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]