Vitberg opinie, Vitberg

Recenzja urządzeń marki Vitberg – test redaktora bloga „Testy outdoorowe”

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka wibracjami o różnej intensywności, pozwala znacznie poprawić komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu szyi, nóg oraz kręgosłupa. Moduły masujące polskiej marki Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który złożony jest z modułu bazowego (niezbędnego do funkcjonowania całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, ale również posłuży do walki z objawami stresu i do relaksu.

Urządzenie wykonane jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Użyte materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać właściwy poziom intensywności wibracji. Urządzenie do wibroterapii RAM Vitberg+ będzie przydatny zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]