Vitberg

Poznaj proces produkcji urządzeń do wibroterapii i historię firmy Vitberg

Zobacz jak przebiega wytwarzanie urządzenia RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od ponad dwudziestu lat para się produkcją sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na kanale YouTube.

Lata doświadczeń w poręcznym urządzeniu marki Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które na celu podniesienie jakości życia ludzi cierpiących na rozmaite schorzenia. Kompletny aparat jest złożony z sześciu elementów aktywnych i dwóch nieaktywnych, co pozwala na wystawić całe ciało na działanie wibracji. Dzięki rozdzieleniu urządzenia na pojedyncze moduły można dowolnie dobierać do modułu bazowego potrzebne nam elementy masujące tak, aby dopasować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o szczegóły

Do produkcji aparatów marki Vitberg używane są tylko certyfikowane elementy, w większości pozyskiwane od polskich dostawców. Poszycie uszyte jest z łatwej do odkażenia ekologicznej skóry. Do produkcji zestawów RAM Vitberg+ używa się innowacyjnych maszyn wysokiej jakości. Każdy moduł, a także jego elektroniczne elementy sterowania, składany jest ręcznie, a potem indywidualnie sprawdzany przed wysyłką do kupującego.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]