Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Szukasz pomocy? Skontaktuj się z polskim psychologiem Coventry

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli Polacy chętnie zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną zjawisko to jest trochę mniejsze, ale nadal nie brak ludzi skorych do pracy właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak pobyt w Wielkiej Brytanii może wywoływać wiele kłopotów, z którymi samodzielnie uporać się jest bardzo trudno.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego zgłosić?

Pobyt na emigracji i mające z tym związek odseparowanie od bliskich, jak również praca w obcym kraju, mogą generować cały szereg problemów, którym wyjątkowo trudno jest sprostać. Rozłąka z bliskimi często powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto nieraz pojawiają się także kłopoty z otrzymaniem etatu lub nawiązaniem trwałych znajomości z. Brak znajomości języka, który ciągle jest dość często spotykany, powoduje, że bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do uniemożliwiających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego typu naprawdę trudno jest zapanować samodzielnie. Dlatego nie należy obawiać się korzystania z pomocy specjalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg rozmowy?

Każda rozmowa z psychologiem ma miejsce w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że informacje przekazane podczas wizyty będą powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie powinno się ukrywać swoich kłopotów i niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, w jaki sposób uporać się ze stresującymi wydarzeniami, jak również pokazuje jak identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Konsultacja odbywa się w języku polskim, dzięki czemu przebiega sprawniej oraz swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie musi wszak martwić się tym, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama właściwie pojmie to, co radzi jej psycholog.

Nasz adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339