Opinia portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Co powinieneś wiedzieć o marce Vitberg?

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc ludziom odczuwającym ból kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Poznaj opinię redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy przed monitorem często odczuwamy bóle kręgosłupa, uczucie ciężkości w nogach czy odrętwienie ramion i szyi. Jest to rezultatem braku optymalnej ilości ćwiczeń, gdyż niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te elementy ciała, w których ból staje się uciążliwy. Moduły zestawu do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w wibracje nogi, kolana, szyję, plecy lub biodra. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również relaksuje, co przekłada się na spokojniejszy sen i obniżenie poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm, który pomaga w odchudzaniu.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz pięciu dodatkowych modułów aktywnych. Podział na moduły jest istotną zaletą produktów firmy Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów albo dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]