Miesięczny test urządzeń do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „Polaku lecz się sam”

Zajrzyj na https://polakuleczsiesam.pl/test-urzadzenia-do-wibroterapii-vitberg-opinie/, aby odnaleźć szczegółowe wiadomości dotyczące marki Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadził redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – ocena autora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ podkreśla, iż już po kilku zabiegach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę w pozycji siedzącej. Ponadto, użycie programu relaksacyjnego poprawiło także sen testującego, dzięki niwelacji napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy używaniu urządzeń do masażu wibracyjnego marki Vitberg ważna jest cykliczność sesji, gdyż wtedy działanie wibroterapii odczuwa się szybciej. Zaletą zestawem RAM Vitberg+ jest także wysoka jakość wykonania, łatwość instalacji, jego estetyka oraz fakt, że jest to produkt polskiego producenta. Osobom rozważającym zakup całości zestawu (lub tylko poszczególnych jego modułów) zaleca się przetestowanie mat masujących w poradniach Vitberg obecnych na terenie całego kraju.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]