„INN:Poland” z wizytą u producenta zestawów do wibroterapii

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji dotyczących marki Vitberg, kliknij tutaj

Zapoznaj się z wywiadem serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w produkcji zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Serwis przedstawił ewolucję firmy, która zainteresowała się zagadnieniem wibroterapii 25 lat temu i od tego czasu skutecznie rozwija swoje produkty.

Urządzenia marki Vitberg – opinie klientów są najważniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie od ponad 100 lat, jednak wzmożone badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od 40 lat. Terapia wibracjami może być alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które szybko pomagają, jakkolwiek mają działanie doraźne i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg sprzedała już ponad ćwierć miliona urządzeń, które spotkały się z przychylną oceną klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ mogą być wykorzystane do regeneracji mięśni sportowców, są jednak też przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg prowadzi pięćdziesiąt dwie placówki na terenie Polski, w których możliwe jest wypróbowanie urządzenia i przekonanie się o jego działaniu. Co czwarty odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć zakupy takiego aparatu na własność. to dla nich marka Vitberg nieustannie pracuje nad ulepszeniem swoich urządzeń.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]