Działanie aparatu do fali uderzeniowej

Więcej w temacie fali uderzeniowej na http://bit.ly/2YEOxIs

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia, która pomaga wyleczyć schorzenia różnego rodzaju. Jak jest stosowana i dlaczego ?

Gdzie używane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest często stosowana w rehabilitacji, medycynie sportowej, ortopedii, kosmetologii oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilka centymetrów i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla sąsiadujących tkanek i charakteryzuje się wysoką skutecznością w walce z różnorodnymi schorzeniami. Dzisiejsze urządzenia do fali uderzeniowej niezmiernie precyzyjnie aplikują impulsy, dzięki czemu terapia zapewnia wyjątkowo dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej działają m.in. w przypadku chorób związanych z narządami ruchu, jak zapalenie ścięgien, ostroga piętowa, bóle w okolicy bioder czy zespół bolesnego barku. Aparat do fali uderzeniowej może być stosowany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez rehabilitantów oraz kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – wysoka skuteczność

Używane współcześnie urządzenia wykorzystujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa odrębne kanały oraz aplikatory, co umożliwia zastosowanie terapii u dwóch osób równocześnie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy wysyłane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co pozwala na zmniejszenie sygnałów bólowych u chorych cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest efektywna w 70-80% przypadków.

Nasz adres:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]