30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Uroda i Zdrowie”

Tutaj odnajdziesz szczegółowe informacje o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Recenzję Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po 30-dniowym okresie korzystania z maty masującej.

Vitberg – recenzja redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest prosty do uruchomienia. Dosłownie chwilę po podłączeniu elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania wpływają stymulująco na pracę jelit. Vitberg opracował również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Natężenie drgań urządzenia regulowane jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie 30-dniowego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, który można stosować także przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Nasz adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]