tabliczki na drzwi, tabliczki informacyjne

Tabliczki na drzwi, czyli jak odnaleźć poszukiwany pokój

W każdym budynku znajduje się całe mnóstwo przeróżnych pomieszczeń, które mają mniejsze bądź większe znaczenie. Sprawne poruszanie się po nich – zarówno odwiedzającym, ale również osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – umożliwiają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na chwilę obecną naprawdę ogromny. Jakiego typu tabliczki na drzwi można kupić? Czym odznaczają się te , które cieszą się największą popularnością?

Tabliczki na drzwi – co warto nimi oznakować?

Odpowiednie oznakowanie budynku ma wpływ na przejrzystość jego funkcjonowania. Nie ma znaczenia czy chodzi o przedszkole, sklep, urząd czy biuro – prawidłowe oznaczenie pomieszczeń pozwala na ekspresowe odnalezienie sali, która aktualnie nas interesuje. Tak dzieje się na przykład w szpitalu oraz szkole. W przypadku banków, urzędów oraz biur tabliczki na drzwi ułatwią wyszukanie pokoju, w którym służbowe obowiązki realizuje potrzebna nam w danej chwili osoba. Szczególnie popularne są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie zmieniać umieszczoną na nich informację. Dzięki temu w sytuacji, gdy na przykład w urzędzie odchodzi pracownik, dane na tabliczce można bez trudu zmienić. Pozwala to więc oszczędzić naprawdę dużą ilość pieniędzy – nie trzeba przecież wydawać funduszy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze się je stosuje?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez żadnych trudności odróżnić pomieszczenia mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzone zostały z myślą załogi danej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pokoje mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie mogą mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można również oznakować miejsca, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością. W wielu wypadkach na tych tabliczkach oprócz samego napisu znajduje się przekreślony symbol papierosa. Dla sporej grupy osób przekaz takiego typu znaku jest zatem wyjątkowo jasny. Nie zapominajmy także, iż tabliczki informacyjne wiesza się także przy wejściu do budynków, które wyposażone są w ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Nasz adres:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]