Wybierz najpiękniejsze srebrne kolczyki

Dowiedz się więcej o kolczykach srebrnych

Jednymi z najchętniej kupowanych przez panie elementów są niewątpliwie srebrne kolczyki. Są idealne na każdą okoliczność – niezwykle huczną i mniej oficjalną. Zobaczmy dlaczego są tak rozchwytywane oraz gdzie można je nabyć.

Srebrne kolczyki – jakie wybrać

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych kształtach. Najpopularniejsze są subtelne wkręty, które pasują na różne wydarzenia, są dyskretne, ale jakże eleganckie. Równie często wybierane są wiszące akcesoria, które pięknie podkreślają szyję. Sprzedawane jako wysadzane drogocennymi kryształkami albo zupełnie proste. Błyskotki wykonane ze srebra nie wywołują uczuleń uszu, co zazwyczaj ma miejsce w przypadku biżuterii z tworzyw sztucznych. Najbardziej oryginalne kolczyki wyprodukowano techniką matowienia, więc kupując je sprawdźmy numer próby oraz sposób ich wykonania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze olśniewające

Srebrne kolczyki musimy umiejętnie oczyszczać i na bieżąco eliminować wszystkie zabrudzenia, żeby stale prezentowały się perfekcyjnie. Należy wycierać je regularnie delikatną szmatką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, używać specjalne środki pielęgnujące, a nieużywane kolczyki przechowywać w zamkniętych szkatułkach. Nie stosujmy natomiast domowych sposobów pielęgnacji, typu pasta do zębów czy ocet. Tego typu preparaty niezwykle rysują delikatną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Szeroki wybór ozdób znajdziemy niewątpliwie w sklepach internetowych, które zapewniają ekspresowe doręczenie i rozmaite obniżki cen. Poza tym zakupy online to nieprawdopodobny komfort, który z całą pewnością docenią przede wszystkim zapracowane Polki.