wisiorki, wisiorki srebrne, wisiorki ze srebra

Wisiorki srebrne

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda z kobiet lubi mieć oryginalną biżuterię. Niezależnie od okazji przyjemnie jest mieć odznaczający się element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś innego za każdym razem. Niestety komfort nabywania dużej ilości biżuterii dostępna jest nielicznym. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeżeli lubisz mieć na sobie za każdym razem co innego, wisiorki Ci to ułatwią.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek możesz nosić blisko przy szyi albo niżej na dekolcie – wszystko zależy od tego jaką długość łańcuszka wybierzesz. Może to całkowicie zmienić wygląd całości ozdoby.

Uwagę warto zwrócić również na szerokość kupowanego łańcuszka i tworzywo, z którego go wykonano. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności Twojej biżuterii może dodać wisiorek o nietypowym kształcie. Może on mieć formę klasyczną (owalu, łzy, rąbu itd.), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy codziennego użytku, a nawet z postaciami z bajek.

Szeroką ofertę istnieje również jeśli chodzi o materiale wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]