Uniwersalne i ponadczasowe – srebrne kolczyki

Zamów kolczyki

Srebro to najbardziej lubiany przez producentów kolczyków materiał. Nie powinno to oczywiście zaskakiwać, bo naprawdę posiada sporo dobrych stron. Jego ceny są znacznie mniejsze niż wielu innych kruszców, a jest kruszcem szlachetnym, zatem nie koroduje i latami nie traci swoich zalet. Srebrne kolczyki są oprócz tego lubiane ze względu na komfort ich noszenia – znacznie ograniczają wszak niebezpieczeństwo wystąpienia infekcji. Jako że są naprawdę ciekawą opcją dla poszukujących uniwersalnej i solidnej biżuterii, dobrze powiedzieć kilka słów na temat tego, w jakich sklepach je kupować i jak dbać o srebrne kolczyki.

Srebrne kolczyki – w sklepie internetowym czy stacjonarnym?

Wyobraźnia projektantów srebrnych kolczyków jest nieograniczona. Wśród nich każdy znajdzie propozycje dla siebie – zarówno fani tradycyjnych rozwiązań, jak i kobiety, które bardziej lubią niebanalne wzory. Przed kupnem danych kolczyków dobrze zatem zorientować się, co oferują nam różni producenci. Trafionym rozwiązaniem niewątpliwie będzie zakup online – tym bardziej, kiedy chcemy wybrać oryginalne projekty srebrnych kolczyków.

Jak konserwować srebrne kolczyki?

Mimo różnych plusów, srebro posiada pewne słabsze strony. Najistotniejsze jest to, iż srebrne kolczyki po jakimś czasie czernieją. Możemy tego uniknąć często myjąc je specjalnymi środkami i przechowując w zamkniętych pojemnikach. Nigdy nie stosujmy jednak do ich czyszczenia detergentów, gdyż mogą uszkodzić ich powierzchnię.