Kolczyki serca – niezastąpiony dodatek do rozmaitych stylizacji

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o kolczyki srebrne serduszka, uzyskasz na https://www.bizutik.pl/kolczyki/serduszka.

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej kupowanych typów biżuterii damskiej oraz dziecięcej – pasują na każdą okazję, rewelacyjnie podkreślają urodę, są także kapitalnym pomysłem na upominek. Jakie typy kolczyków występują na rynku? Z czego zazwyczaj są wykonane kolczyki serca?

Kolczyki serca – do szkoły i na wielkie wyjścia

Motyw serca jest nierzadko wykorzystywany w jubilerstwie. Stanowi on podłoże do wytwarzania kolczyków tak dla kobiet, jak i dla dzieci. Kolczyki serduszka są bardzo delikatnym dodatkiem do wielu stylizacji. Mogą występować zarówno w postaci kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest zazwyczaj wybierany na swobodne okazje – ubieramy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki ze sztyftami nie górują nad stylizacją, tylko w dyskretny sposób podkreślają naturalne piękno właścicielki. Natomiast długie kolczyki serduszka mogą być wykorzystywane do pozornego wysmuklenia szyi i wyszczuplenia oblicza. Tego typu kolczyki zakłada się na romantyczne kolacje, bale sylwestrowe oraz wizyty w operze i rewelacyjnie zgrywają się one ze stylowymi kreacjami. Kolczyki serduszka dla dziewczynek sprawdzą się natomiast zarówno podczas Pierwszej Komunii, jak i w szkole.

Kolczyki serca – świetny prezent dla ukochanej kobiety

Na rynku można kupić kolczyki serca wytworzone ze złota oraz srebra. Popularne są również modele pozłacane – tańsze, a jednocześnie prezentują się niezwykle efektownie. Tak kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być inkrustowane kamieniami drogimi, przykładowo cyrkoniami, które uwydatnią urodę właścicielki. W sklepach kupimy kolczyki serca w kolorze błękitnym czy rubinowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można ofiarować w prezencie ukochanej osobie, np. na Dzień Matki, rocznicę ślubu oraz z mnóstwa innych okazji. Podarowane ukochanej osobie – babci, żonie czy też dziewczynie, kolczyki serca będą stale przypominać o istniejącej między wami więzi, szacunku i miłości.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]