Kolczyki na sztyftach – dyskretne i stylowe

Kup kolczyki ze sztyftami.

Na to, jak będą wyglądały klipsy, rzutuje zarówno wykorzystany do ich zrobienia kruszec, projekt oraz szlachetne minerały, ale też typ zapięcia. W sklepach znajdziemy różne rodzaje mocowań – na przykład długie bigle lub niewielkie sztyfty. Te drugie to najbardziej odpowiedni wybór dla wszystkich Pań, które cenią minimalizm oraz komfort, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i nie obciążają uszu. Bardzo ważna jest również różnorodność projektów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie wersje na specjalne okazje i te, które śmiało można nosić do pracy.

Kolczyki na sztyftach – uniwersalna elegancja

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko naprawdę stylowe, a przy tym nie rażą nadmiarem. Najlepszym pomysłem będą z pewnością wyprodukowane ze srebra kolczyki wysadzane niewielkimi, szlachetnymi kamieniami – topazem lub kryształem. Szczególnie dobrze pasować będą do skromnych, ale stylowych strojów – ich wkomponowanie ułatwiają małe rozmiary oraz prosty wzór.

Kolczyki na sztyftach na co dzień

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach możemy zakładać również do codziennych strojów. Do biura warto założyć przede wszystkim kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi minerałami – wyglądają niemal równie dobrze, co prawdziwe, a ich ewentualne zapodzianie nie będzie tak bolesne. Sztuczne kamienie, które naprawdę łatwo łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem też dobrze wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku humorystyczną ozdobą.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]