Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Znajdź srebrną biżuterię

Jest z ludźmi od wieków i pomimo dostępności różnych innowacyjnych wzorów, w istocie mało ewoluowała. Biżuteria stale pełni tę samą funkcję – jest swoistą ozdobą człowieka, a także umożliwia wyrażenie własnego charakteru. Nic więc dziwnego, że biżuterię tak samo chętnie zakładają panie i mężczyźni, maluchy oraz ich rodzice, osoby z różnych klas społecznych. Niezależnie od tego, jakie projekty lubimy, prawie za każdym razem biżuteria jest wykonywana z podobnych surowców – najczęściej ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak często noszona? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały przynajmniej kilka dekad?

Czemu powinieneś kupić srebrną biżuterię?

Największym atutem srebrnej biżuterii jest z całą pewnością fakt, iż jej stosowanie pozwala ustrzec się wielu powikłań. Srebro jest antybakteryjne, zatem noszenie srebrnej biżuterii bywa zalecane osobom, które w ostatnim okresie przekłuły uszy. Nie możemy zapomnieć także o jego atrakcyjności, która łączy się ze stosunkowo niskimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak się troszczyć?

Srebro wytrzyma wiele lat, jednak należy prawidłowo o nie zadbać. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – nietrudno ją porysować lub zmatowieć w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna też być pielęgnowana w wodzie ze spirytusem lub amoniakiem. Należy przechowywać ją w szkatułce z miękką tkaniną – unikniemy tak zarysowań.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]