Dlaczego warto kupować biżuterię bezpośrednio u jubilera?

Skorzystaj z porad złotnika Kraków.

Wraz z rozkwitem rynku oraz zwiększeniem się dostępu do internetu, zmodyfikowaliśmy także nasze przyzwyczajenia odnośnie robienia zakupów. Obecnie bardzo chętnie korzystamy z możliwości zamawiania przez internet. I chociaż w sieci znajdziemy prawie wszystko, nadal jest wiele produktów, które najwygodniej kupować w sklepach stacjonarnych. Wśród nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz pomoc specjalisty

Kupno platynowego pierścionka, broszki lub naszyjnika wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Toteż, aby mieć pewność, że biżuteria zaspokoi w pełni nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest wiele przesłanek, które uzasadniają takie postępowanie. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli zamierzamy nabyć pierścionek zaręczynowy bądź obrączki ślubne, mamy okazję nałożyć biżuterię i sprawdzić jak „na żywo” będzie się ona prezentować na palcu. Jeżeli natomiast zauważymy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on zbyt luźny albo za ciasny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do właściwego rozmiaru lub zrobi nowy. Kolejnym atutem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z rzetelnej porady jubilera. Podpowie on, które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, pokaże współczesne trendy we wzornictwie, poradzi nam jak dopasować właściwy kruszec, a klientom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co teraz wręcza się na urodziny, chrzest czy ślub.

Sklep jubilerski – renowacja zniszczonej biżuterii i jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale także pełnią pomocnicze usługi. Naprawa popsutej biżuterii jest kluczową z nich. Jeśli zerwał się nam naszyjnik lub odpadł kryształek z kolczyka, jubiler ekspresowo i po mistrzowsku naprawi go w swoim zakładzie. Jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał inny obwód palca, złotnik poprawi obwód takiej bransoletki. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje też na pierścionku lub zawieszce datę, gratulacje, podziękowania albo inny znaczący dla nas cytat. Z kolei jeżeli chcemy podarować komuś oryginalny upominek, albo mamy swój pomysł na wisiorek lub pierścionek, możemy powierzyć jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w szkatułce posiadamy zbędną czy też uszkodzoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup złota.

Nasz adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]