Silniki elektryczne prądu stałego i motoreduktory – gdzie je zamówić?

Więcej o ofercie dostawcy serwonapędów na ultrarobotics.pl.

Szerokie wykorzystanie robotyki w najróżniejszych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, narzuca poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi dokładne sterowniki serwo i układy napędowe od uznanych globalnych wytwórców.

Oferta Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i Positec

Istniejąca od przeszło dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem silników prądu stałego, przekładni planetarnych i falowych, jak również motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) wytwarzanych z najwyższej klasy materiałów przez najlepszych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy szczycące się wyjątkową niezawodnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są stosowane między innymi w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy układów służących do automatyzacji intralogistyki, a przez wzgląd na możliwość ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD doskonale sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 °C, dużej wilgotności (nawet do 95%), a także przy narażeniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Polska firma Ultra Robotics ma w ofercie również rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company, Positec i Sesame Motor Corp.

Nasz adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]