Flobo – automatyczna obsługa należności

Kliknij w to miejsce, jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji o Flobo.

Prowadzący własne firmy bezustannie poszukują narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a jednocześnie zredukować czas tracony na wykonywanie uciążliwych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale też automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla największych przedsiębiorstw

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z programem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a później kontroluje czy przyszły przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich ma przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę ze żmudnego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych istotnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko dużych firm, ale też i tych małych, które w miesiącu wystawiają mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną praktyczną funkcją, wyjątkowo przydatną dla tych właścicieli firm, którzy regularnie natrafiają na problemy z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla szkół, podmiotów usługowych oraz domów wypoczynkowych

Zastanawiasz się czy robot Flobo to przydatna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez problemu obsługuje należności z tytułu abonamentów, dlatego znakomicie zda egzamin w szkołach niepublicznych czy językowych, czyli tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli firma za wykonanie usługi wymaga wcześniejszej opłaty, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]