Jakie kosmetyki do oczu i brwi wybrać?

Szukasz kosmetyków do makijażu oczu? Wejdź na https://houseofbeauty.com.pl/c/22-oczy.

Podstawowe kosmetyki do makijażu brwi i oczu

Zaakcentowanie oczu to istotny element aplikacji makijażu. Należy rozpocząć go od użycia odpowiedniej bazy pod cienie. Baza przeciwdziała gromadzeniu się cieni w załamaniu powieki i jest niezwykle przydatna, szczególnie jeśli ma się problemy z przetłuszczającą się albo opadającą powieką. Prócz tego baza wzmacnia trwałość makijażu oczu, balansuje koloryt cery, a więc neutralizuje zaczerwienienie i widoczne żyłki, jak również podkreśla barwy cieni do powiek. W asortymencie sklepów dostępne są kosmetyki w płynie, w kredce czy w słoiczku, więc bez przeszkód można kupić te, które odpowiadają naszym osobistym upodobaniom.

Do naniesienia łatwego makijażu oczu potrzebne są cienie do powiek. W zależności od preferencji można samodzielnie wybrać ich barwy spośród setek sprzedawanych pojedynczych wkładów do palety magnetycznej albo wykorzystać gotowe już zestawy. Aby urozmaicić makijaż oczu, np. zagęścić optycznie rzęsy i zaakcentować kształt oka, skorzystaj z kredki do oczu lub eyelinera. Jeśli zaś lubisz używać sztucznych rzęs, to zalecamy wykonać lekką linię na powiece, która ukryje ich pasek. Oprócz tego eyelinery i kredki umożliwiają wizualne wymodelowanie oka, wyciągając lub zaokrąglając je.

Finalnym krokiem makijażu oczu jest aplikacja maskary do rzęs. Możemy kupić te dające rzęsom większą objętość, wydłużające je bądź o ciekawym kolorze.

Jeśli kochasz błysk w makijażu, to warto sięgnąć po pigmenty do makijażu. W przypadku korzystania z pigmentów należy pamiętać o specjalnej bazie bądź kleju, żeby pigmenty się tak szybko nie wykruszyły.

W domowej kosmetyczce warto mieć płyn Duraline. To przydatny produkt, przede wszystkim gdy korzystamy z kosmetyków w żelu np. pomad do brwi lub eyelinerów w słoiczku, które mogą zasychać. Taki płyn można też wykorzystać z cieniami do powiek.

Łatwy makijaż brwi oraz oczu – nie trzeba kupować setek kosmetyków

Do wykonania prostego makijażu oczu i brwi nie potrzebujesz setek kosmetyków ani profesjonalnych umiejętności. To prawda,wykonanie płynnej kreski eyelinerem wymaga drobnej wprawy, aczkolwiek już cienie, szczególnie te błyszczące, można bez problemu aplikować palcami. Liczy się tylko to, aby w swoim makijażu czuć się pewnie.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]